ODKOMARZANIE WARSZAWA

Opryski w ogrodach na komary, meszki, kleszcze – Warszawa, Piaseczno i okolice

JAK ODKOMARZAMY?

Najskuteczniejszą metodą odkomarzania Warszawa jest zamgławianie na zimno. Przy tej metodzie środki przeciw komarom zostaną naniesione precyzyjnie na rośliny oraz utworzą grubą, trudno zmywalną powłokę ochronną. Zadymianie stosujemy tylko przy dużych powierzchniach. Przy tej metodzie każdy, nawet mały deszczyk bardzo obniża działanie środków.

OPRYSKIWACZ SPALINOWY – zamgławianie na zimno

ZAMGŁAWIACZ ULV ELEKTRYCZNYzamgławianie na zimno

ZAMGŁAWIACZ TERMICZNYgenerator gorącej mgły, „zadymianie komarów”

PREPARAT LARWICYDOWY – wrzucany do zbiorników wodnych

SKORZYSTAJ Z NASZEJ USŁUGI ZWALCZANIA KOMARÓW W WARSZAWIE. WYKONUJEMY RÓWNIEŻ ODKLESZCZANIE DZIAŁEK.

Tak działamy:

SKUTECZNOŚĆ

Zmniejszenie populacji owadów po zabiegu odkomarzania jest natychmiast odczuwalne. Procentowa skuteczność jest zależna od bliskość naturalnych dużych zbiorników wodnych, odległości od dużych skupisk roślin i wielkości działki na której wykonujemy zabieg. Okres działania preparatu uzależniony jest ściśle od warunków atmosferycznych, w głównej mierze od opadów (najczęściej starczy na 3-4 tygodnie). Aby odkomarzanie było jak najbardziej skutecznej zalecane jest wykonać kilka zabiegów (2-3) w ciągu sezonu.

BEZPIECZEŃSTWO

Wykonywane przez nas odkomarzanie Warszawa jest bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych. Korzystamy wyłącznie z preparatów, które posiadają pozwolenie Ministerstwa Zdrowia do obrotu w Polsce oraz atesty polskie i UE. Środek dopuszczony jest do oprysków terenów otwartych, ogrodów, parków, łąk, boisk i miejsc użyteczności publicznej. Zwalczamy komary preparatami najnowszej generacji.

ZADZWOŃ

509 482 683

504 773 434

pon-pt. 8.00 – 19.00

CENNIK

WARSZAWA, PIASECZNO, NADARZYN, PRUSZKÓW I OKOLICE

pow. działki do 700m2

od 250 zł

pow. działki 700 – 1200 m2

od 350 zł

pow. działki powyżej 1200 m3

cena indywidualna

Cena odkomarzania zależy od ukształtowania terenu, ilości drzew, krzewów.

W cenie zwalczania komarów, kleszczy, meszek jest usługa zamgławiania (zimna mgła). Przy każdym oprysku stosujemy najskuteczniejsze różne środki zwalczające w/w insekty oraz najlepszy na rynku utrwalacz zapobiegający szybkiemu zmywaniu środka z powierzchni traw, liści i igieł.

ZWALCZANIE KOMARÓW WYKONUJEMY NA TERENIE WARSZAWY I OKOLICACH DO 30KM. WIĘKSZE ZLECENIA OPRYSKÓW NA KOMARY W OGRODACH REALIZUJEMY NAWET DO 70 KM OD WARSZAWY

KONTAKT

info@dddexpert.pl

ul. Warszawska 58C
02-496 Warszawa

pon-pt: 8:00-19:00, sob: 10:00-16:00

tel. 504 773 434 lub 509 482 683