ZWALCZANIE OS, SZERSZENI - Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Legionowo

WARSZAWA I OKOLICE DO 30 km

ZWALCZANIE GNIAZD OS, SZERSZENI Warszawa, Piaseczno, Legionowo, Pruszków,okolice do 30km od Warszawy

Specjalizujemy się w zwalczaniu gniazd os, szerszeni od 2002 roku. Udzielamy gwarancji na wykonany zabieg.

Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje oraz sprzęt, aby usunąć gniazdo każdego typu nie naruszając struktury budynku. Bardzo szybki czas realizacji.

Koszt likwidacji gniazd os, szerszeni wynosi zazwyczaj od 150 zł do 250 zł (w cenie jest zwalczenie owadów oraz użycie środka odstraszającego aby nie pojawiły się ponownie owady).

ZADZWOŃ

509 482 683

504 773 434

pon-pt. 8.00 – 19.00

Kilka pytań zadawanych naszej firmie:

1. Czy usuwamy, trujemy roje pszczół w Warszawie?

Nie, nie zabijamy, nie trujemy pszczół. W przypadkach pojawienia się roju pszczół odsyłamy do zaprzyjaźnionych pszczelarzy (można samemu wyszukać wpisując „pogotowie pszczelarskie na www.google.pl”).

2. Czy straż pożarna usuwa, likwiduje gniazda os i szerszeni?

Nie, aktualnie straż pożarna nie zwalcza gniazd os i szerszeni. Robi to wyłącznie wtedy gdy gniazdo znajduje się w budynkach użyteczności publicznej np. urzędy, szpitale, przystanki autobusowe itp. W innych przypadkach konieczne jest skontaktowanie się z prywatną firmą.

3. Jak pozbyć się gniazda os w ziemi?

Często słyszy się, że można zalać gorącą wodą, wrzątkiem. Niestety z doświadczenia oraz z opowieści wiemy, że nie wiele to pomagało. Zdarzało się, że rozwścieczyło to tylko osy, były masowe ataki. Osy mają podziemne korytarze, woda nie zalewa całego gniazda – zdecydowana większość przeżyje. Nasza firma dddexpert.pl usuwa takie problemy stosując specjalne środki kontaktowe/ odstraszające, które utrzymują się w gnieździe kilka dni. Do każdego takiego zabiegu używamy strojów ochronnych.

4. Jak bezpiecznie zwalczyć gniazda os, szerszeni w elewacji budynku, rynnie, podbitkach, dachówkach, na strychu, balkonie?

Zwalczanie os i szerszeni w takich miejscach jest utrudnione. Z opowieści wiemy, że zwalczanie na własną rękę często kończyło się to licznymi użądleniami a gniazdo nadal pozostało niezniszczone. Takie działanie wymaga specjalnych środków ochronnych oraz specjalistycznych środków owadobójczych i odstraszających.

5. Czy likwidujemy gniazda szerszeni tylko na terenie Warszawy? NIE.

BEZ DOPŁAT usuwamy osy w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim, Starych Babicach. Jak również zwalczamy szerszenie w Piasecznie, Konstancinie. Usuwamy gniazda os w Legionowie, Łomiankach, do 30km od Warszawy

6. Jaki jest cennik usuwania os, zwalczania szerszeni w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie czy w Łomiankach? Koszt jest uzależniony od dostępności i wielkości gniazda os, szerszeni. Koszt wynosi zazwyczaj 150-250 PLN.

7. Jak się zachować w przypadku użądlenia osy lub szerszenia?

Pierwsza pomoc w przypadku użądlenia

Pierwszą czynnością jest sprawdzenie, czy w ranie nie pozostało żądło (w przypadku użądlenia pszczoły). Osy po ataku nie gubią żądła, ale czasem może się złamać oraz zostać w naszej skórze. Żądło należy delikatnie usunąć paznokciem lub ostrzem noża (nie palcami). Następnie użądlone miejsce, przez około pół godziny, chłodzimy zimnym okładem (lód zawinięty w ściereczkę, materiał namoczony zimną wodą). Po tym czasie do ranki przykładamy wacik lub gazę nasączoną octem. Po użądleniu osy warto jak najszybciej wypić wapno, które niweluje wszelkie reakcje alergiczne. Jeśli użądlenie nam dokucza np. swędzi – użyjmy maści łagodzących, dostępnych bez recepty np. fenistil żel lub hydrocortison 0,5%.

Osoby uczulone na jad osy lub pszczoły powinny latem stale mieć przy sobie ampułko-strzykawkę z adrenaliną, która chroni przed wstrząsem anafilaktycznym. Ten lek może podać sobie samodzielnie po ukąszeniu lub poprosić kogoś o wstrzykniecie go.

SKUTECZNOŚĆ

Na usługę usuwania os, szerszeni dajemy gwarancję. Zdarza się że zabieg musimy powtórzyć. Usługę gwarancyjną wykonujemy bezpłatnie w bardzo szybkim czasie.

BEZPIECZEŃSTWO

Likwidacja os i szerszeni jest bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych. Korzystamy wyłącznie z preparatów, które posiadają pozwolenie Ministerstwa Zdrowia do obrotu w Polsce. Środek dopuszczony jest do oprysków terenów otwartych, ogrodów, parków, łąk, boisk i miejsc użyteczności publicznej. Zwalczamy osy i szerszenie preparatami najnowszej generacji.

DDD Expert

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:00-19:00
Sob: 10:00-16:00